KUPA SEVİNCİ

KUPA SEVİNCİ

            Kuruluşlararası Masa Tenisi Şampiyonası’nın beşincisi 24 takımın katılımı ile tamamlanırken dereceye giren takımların kupaları Kolcuoğlu Restoran’da yapılan törenle sahiplerine dağıtıldı.

            1.Ligde de Esen Plastik, 2.Ligde de İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün şampiyon olduğu turnuvanın ödül törenine Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazıl Bayram Hadi, Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü Başkanı Adil Yiğenler, Gençlik Spor Kulübü Başkanı Reşat Elgin ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

            Masa Tenisi İl Temsilcisi Ömer Taşkıran Masa Tenisi’nde Adana’nın iyi bir konuma geldiğini belirtti ve turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti.

            Turnuvaya katılan takımlara katılım belgesinin de verildiği yemekli organizasyonda bir konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazıl Bayram Hadi, Kuruluşlararası  şampiyonanın 5’incisinin de geride kalmasının sevincini yaşadığını ifade ederek, “ Adana Masa Tenisinde gerçekten iyi gidiyor. Trafik plakamız  gibi bir numara olmak bizleri sevindirmiştir. Keşke her ilde Ömer Taşkıran ve Adil Yiğenler gibi isimler olsa sporumuz daha da ileri seviyeye gidecektir. Adana tüm brançlarda  örnek il olma yolunda ilerliyor “ dedi.  

 
Kemal SAĞ Facebook Sayfası
Yeni Adana Gazetesi
Merhaba Gazetesi
Radyo Seyhan
Kanal A
Ekspres Gazetesi
Serbes Haber
Adana Haber Net
Adana Haber
Haberler.Com
TBMM
 
 
Online : 49 , Ziyaretçi: 1100026 , Sayfa gösterimi: 8831902Yönetim