Neden Aday Oldum?

 

NEDEN MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTİYORUM?

        

        Değerli arkadaşım,

        Ben Kemal SAĞ, 07 Haziran 2015’te yapılacak olan milletvekili genel seçimleri için CHP’den Milletvekili Kontenjan A. Adaylığımı açıklıyorum. 

            Özgeçmişimden (www.kemalsag.com) anlaşılacağı üzere, maliye ve ekonomi alanlarında bilgi ve deneyim sahibiyim. 59 yıllık yaşantım boyunca 10 yıl Maliye Müfettişi, 15 yıl Defterdar ve 5 yıl Milletvekili olarak ülkeme hizmet ettim. Adana B.Ş. Belediye Meclisi’nin 1992’de oybirliği ile şahsıma verdiği “Fahri Hemşehrilik Beratı” ile onur duyuyorum.

 Bürokratik yönümle devletimin, mesleki yönümle halkımın, siyasi yönümle ülkemin sorunlarını ve bu sorunların nasıl çözüme ulaşacağını kavramış durumdayım.

25 yıllık mesleki ve 13 yıllık siyasi yaşamımda gözlemlediğim sorunların çözümü için, siyasi gücün gerekli olduğunu düşünüyorum. Ülkemin ve halkımın demokrasi alanında daha ileri gidebilmesine, ekonomik ve sosyal sorunların çözümüne katkıda bulunabilmem için vereceğiniz güç ve destekle milletvekiliniz olmak istiyorum.

Mevcut siyasi iktidarın ülkemizi nereye götürdüğünü, demokratik rejimin neredeyse dikta rejimine dönüştüğünü her yurtsever vatandaş görüyor. Bu durum karşısında, yurdunu ve milletini seven, demokrasiye inanan herkesin elini taşına altına koyarak var gücüyle çalışması gerekiyor.

Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’nun liderliğindeki Cumhuriyet Halk Partisi, ülkeyi içinde bulunduğu siyasi kaostan çıkarmak için, 07 Haziran 2015 teki genel seçimde iktidara ve ülke yönetimine talip olmuştur.

 Kemal SAĞ olarak, ben de yaşadığımız sorunların çözülmesi, siyasal çirkinliklerin ortadan kaldırılması, herkesin emeğinin karşılığını alması ve geleceğinden endişe duymaması için sizden destek alarak, Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında, size faydalı olmak için milletvekiliniz olmak istiyorum.

Sizin oylarınızla milletvekili seçildiğim 22. Dönemde; Adana’nın 55 önemli konusunu TBMM’ye taşıdım (bilgi için tıklayınız), 78 tane kanun teklifi verdim (bilgi için tıklayınız), CHP grubu adına 75 konuşma yaptım (bilgi için tıklayınız). Milletvekili iken açtığım ve halen açık olan siyasi ofisimde, milletvekili olmadığım dönemde de halka hizmet vermeye ve Adana’nın tüm sorunları ile yakından ilgilenmeye devam ettim.

Bu dönem de sizlere hizmet etmek amacıyla, Cumhuriyet Halk Partisinden kontenjan aday adayı oldum.

 22. Dönemde yaptıklarımı, seçildiğim takdirde, 25. Dönemde fazlasıyla yapmayı gönülden istiyor ve buna söz veriyorum.

            Ben kendime güveniyorum; siz de bana güveniyorsanız, milletvekiliniz olmam için bana destek olmanızı bekliyorum.

 

Nasıl Destek Verebilirsiniz?

 1. Öncelikle, bu e-postayı kendi listenizdeki arkadaşlarınıza göndererek ilk desteğinizi verebilirsiniz.

 2. CHP Genel Başkanı Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU’na ve Genel Başkan Yardımcılarına, “Kemal SAĞ’ı milletvekili olarak görmek istediğinizi” belirten e-posta gönderebilirsiniz.

 3. Yapılacak anketlerde kendi görüşünüzü belirtebilir, “oyunuzu Kemal SAĞ için” kullanabilirsiniz.

 4. Çevrenizde adaylar hakkında konuşulurken  “Kemal SAĞ’a destek verdiğinizi ve nedenlerini” gündeme getirebilirsiniz.

  Değerli dostlarım, hemşerilerim, partili arkadaşlarım,

  Düşüncelerimi özetle yukarıda açıklamaya çalıştım. Sizlere ve ülkeme hizmet için, sizin vereceğiniz güç ile milletvekiliniz olmak istiyorum. Adayınız olarak, hepinizden aşağıdaki e-posta adreslerine destek mesajlarınızı göndermenizi özellikle istirham ediyorum.

  Ne kadar mesaj gönderirseniz, o kadar etkin oluruz. Kendi çevrenizde, Kemal SAĞ hakkında pozitif düşünen herkesi lütfen mesaj göndermeye yönlendiriniz.

  Saygılarımla,

            Kemal SAĞ

  CHP Adana Mv. Kontenjan A. Adayı

   

  Not: Özgeçmişim için tıklayınız 

 5. E-posta Göndereceğiniz Adresler:            

  - Kemal KILIÇDAROĞLU, CHP Gn. Bşk. için:

     -Gürsel TEKİN, CHP Gn. Sekreteri İçin:

     - Tekin BİNGÖL, CHP Gn. Bşk. Yrd. İçin:

     - Bülent TEZCAN, CHP Gn Bşk. Yrd. İçin:

 

 
Kemal SAĞ Facebook Sayfası
Yeni Adana Gazetesi
Merhaba Gazetesi
Radyo Seyhan
Kanal A
Ekspres Gazetesi
Serbes Haber
Adana Haber Net
Adana Haber
Haberler.Com
TBMM
 
 
Online : 14 , Ziyaretçi: 1197341 , Sayfa gösterimi: 8939134Yönetim