Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defterine yazmak için tıklayız
Adem Sevimli
Sayın vekilimiz, bugün itibariyle "akp nin cumhurbaşkanı" adayını öğrenmiş bulunuyoruz... Her defasında geçmiş hükümetlerin başarısızlıklarını öne sürerek "onlar yapamadı biz yaptık, onların attığı temelleri biz tamamladık" diye göğsünü geren hükümete bir hatırlatma yapmak istiyorum: varsayalım ki söyledikleri doğru ve hiçbir hükümet döneminde bu kadar "üstün" başarılar elde edilemedi. Fakat buna rağmen hiçbir hükümet AKP kadar teslimiyetçi bir politika gütmemiştir, sermayemiz, şirketlerimiz hiç bu kadar peşkeş çekilmemiştir!!! bizim halkımız aç yaşamaya da alışır gerekirse, fakat gurursuzca yaşamayı asla içine sindiremez, buna alışamaz!!! bu anlayıştaki tamamı "değişken" hükümet üyelerinin hiçbirinin "Cumhurbaşkanlığı" sıfatını hakettiğini düşünmüyorum. Daha önceki fikirlerinden "ben değiştim" diyerek sıyrılanların cumhurbaşkanı olduktan sonra değişmeyeceğine, Atamıza, cumhurbaşkanlığı ilkelerine sadık kalacağına nasıl inanabiliriz? hayal bile edemiyorum; BAşKOMUTAN ABDULLAH GüL.....!!!!???

Mustafa Boran
Sayın Vekilim,\r\nÖncelikle 23 Nisan kutlamalarına(ADANA ) CHP milletvekillerinin tam kadro olarak katılmasından dolayı sizleri kutluyorum. Bu bir defa daha görüyoruz ki bu ülkede halkımızla birlikte bir Chp, bir de ordumuz Cumhuriyetin ve laikligin savunucu ve koruyucusudur. Adana da 9 adet AKP milletvekilinden sadece tören boyunca A.Zeynep Tekin Börü vardı Kutluyorum. B.şehir Belediye Başkanımız Aytaç Durak''ı kutluyorum (Seyhan-Yüreğir ılçe Belediye Bşk!)1 gün önce\r\nAKP nin düzenlemiş olduğu B.şehir belediyesi tıyatro salonunda belediye bşk. ve milletvekilleri hepsi Adana da toplantıdaydı. Basınımız nerede bunun haber değeri yok mu acaba?

Özlem KARPUZ
Sayın vekilim,başvurularımızı dikkate aldığınız ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Saygılarımla....

Aziz ÇAlışkan
Sayın Vekilim,\r\nBaşta ekip çalışmanızdan ve Adana da en iyi çalışan CHP vekili olarak sizi taktir ve tebrik ederim. Halka daha iyi hizmet ve bilgi vermek için kurmuş olduğunuz sitenin hayırlı olmasını diliyorum.

Cumali Tuncer
Sayın Vekilim,\r\nAdana''da bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalarınız dolayıyısıyla ve sorunlarımız ile ilgili her zaman en kolay ulaşabileceğimiz milletvekilimiz olarak sizi kutlamak istiyoruz. Teknolojının de yardımıyla bizlere vermiş olduğunuz daha iyi hizmetten dolayı da ayrıca siz ve çalışanlarınıza teşekkür ediyoruz.

Hasan SUBAşI
Sayın vekilim,\r\nSizi her etkinlikte görüyoruz ama biz istiyoruz ki, tüm CHP milletvekilleri birikte her yerde görünmelisiniz. Halk sizden iktidar bekliyor.\r\nBaşarılarınızın devamını diliyorum.

HÜSEYİN ÇALIŞKAN
sayın vekilim,\r\nsiteniz güzel,emegi geçen herkesi kutluyorum.adana basınında köşe yazarlarınada yer verirseniz çok iyi olur,danışman ve basın danışmanı arkadaşlarımada ayrı teşekkürler eder.saygılar sunarım.

BİLGEHAN BURGAÇ
degerli milletvekilim sizi tekrar tek başına mecliste görmek bize vereceginiz en güzel hediye olacak,ve bunuda başaracagımıza eminim,saygılarımla

mehmet demirkeser
Siyasi büyüklerimize yeri geldiğinde çokihtiyacımız oluyor. Sorunlarımızı bireysel anlamda dile getiremiyoruz. Bu nedenle online olarak sesimizi duyurabileceğimiz bir internet sayfasının olması çok güzel bir şey. Hayırlı olmasını dilerim. Saygılarımla.

Metehan DOĞAN
Sayın Kemal Sağ ılk Önce Bu Güne Kadar Yaptığınız Çalışmalardan Dolayı Adanalı Biri Olarak Sizi Tebrik Etmek ısterim.Örnek Aldığım Nadir ınsanlardansınız Eminimki Bu Düşünceye Sahip Olan Bir Tek Ben Değilimdir.Sizin Yaptıklarınız ve Yapacaklarınız Bu Siteye Sığmaz Diye Düşünüyorum. Size ve Çalışma Arkadaşlarınıza Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim

gülşah yetişgen
dürüst ve açık kişiliğiyle kendine çeken bir kişi olmanızdan dolayı sizi çok seviyor ve başarılarınızın devamını diliyorum...saygılarımla

TARIK İDEMCİ
taktir edilecek bir yontem.başarılarınızın devamını dilerim.

fatoş gürkan
adanalı biri olarak mv olmanızdan gurur duyuyorum.renklı ve cici kişiliğiniz insanları mutlu ediyor.ayrıca sekreteriniz mine arpacıyı cok seviyorum.yolunuz açık olsun\r\nsevgili kemal sağ

Kemal SEVİMLİ
sayın millet vekilimiz KEMAL SAĞ; başarılı çalışmalarınızla biz gençlerin yarınlara daha güvenle bakmasını sağlıyorsunuz... Bu başarılı çalışmalarınızın devamlılığını diliyorum

Dilge KILINÇ
Sayın Vekilim, Memkeketimiz sizin gibi başarılı bürokratların girişimleriyle yükselecek, gençler kariyerlerini geliştirme ve ilerleme fırsatı bulacak, girişimci görüşlerini hayata geçirebileceklerdir. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı tebrikederim. İyimser,kararlı,duyarlı,eglenceli kişiliginizle en kısa zamanda memleketimize bu enerjinizi yansıtmanızı ve Başkanımız olarak ışıgınızla bizleri aydınlatmanızı dilerim.Saygılar.

süleyman çiçek
Sn.Kemal SAĞ,Çukurova Belediyesi Başkanı A.Adaylığınızı kutlarım.Partinin adayı olursanız,bütün gücümüzle çalışarak,sizi belediye başkanı yapacağız.Çukurova Belediyesini örnek belediye yapacağınıza inanıyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ekrem polat
merhaba kemal bey sizin çukurova ilçesine belediye başkanı olmanızı canla ve gönülden istiyoruz umarım çukurova gibi aydın insanların yaşadığı bir ilçede sizin gibi aydın görüşlü temiz siyasetçiler görev yapar siz bu ülkenin ve adananın aydınlık yüzüsünüz bu aydınlık yüzünüzü sakın yitirmeyin saygılar başarılar sizin olsun. ekrem polat

Erol Çiçek
Belediye başkan adaylığınız inşallah gerçekleşir ve bizde var gücümüzle sizin için çalışırız,adaylığınızı sevinçle karşıladım.

Arif İrtürk
bugüne kadar defterdar ve milletvekili olarak yaptığınız çalışmalarınızdan çok memnun kaldık. Belediye başkanı olarak da çok güzel şeyler yapacağınıza inanıyorum. Başarılar dilerim saygılarımla.

Nazlı Çakmak
Sayın başkanım, artık sizi Çukurova Belediyesi'nin başkanı olarak görüyorum.Eminimki ilçemizi güzel ve verimli projelerle daha ileri seviyeye taşıyacaksınız. Saygılarımla

Hasan Doğan
Başarılı geçmişinizle, dürüst kişiliğinizle çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Başarılarınız daim olsun.

Ahmet Toksöz
Sayın Kemal Sağ,Çukurova'da yaşayan bir vatandaş olarak başlatmış olduğunuz reklam kampanyası kapsamında evimize ulaşan broşürlerinizin içeriğini, projelerinizi çok beğendim. Çukurova Belediye Başkanı olmanız temennisiyle iyi çalışmalar.

ipek tuzcu
sayın kemal sağ, siyasete girdiğiniz günden beri bir hemşeriniz olarak sizinle gurur duyuyorum. olaylara ve insanlara yaklaşımınız çok duyarlı. çukurova ilçesi belediye başkanlığına aday adayı olduğunuzu öğrendim ve cok sevindim inşallah aday olursanız ben ve aile çevrem sonuna kadar destek olacağımızdan emin olabilirisniz.adınızı duyan insanlar olumlu yorumlar yapıyolarlar bizde bundan bir hemşehri olarak memnun oluyoruz.

eyüp demir
Çukurova Belediyesi Kemal Sağ olmadn kazanılmaz.30 yılını brokrasiye adayan Kemal Sağ yapmış olduğu başarılı çalışmalara Çukurova belediye başkanı olarak devam etmesini istiyoruz.EYÜP DEMİR...

Mustafa Kemal ÖZEN
Sayın Milletvekilim Çukurova ilçesi belediye başkanlığına aday adaylığınız hayırlı olsun.İnşallah Başkan adaylığınızda gerçekleşir,çünkü Çukurova nın sizinle beraber daha da güzel olacağına inanıyor ve güveniyorum.Saygılarımla.

Ahmet Demircioğlu
Sizi aday yapmayanlar kimlerse, hepsini kınıyorum.Bu partiye ve sizin gibi değerli insanlara yazık ediyorlar. Olan bizlere oluyor aslında.Siz üzülmeyin, altın yere düşmekle değerinden kaybetmez. ahmet Demircioğlu

Sayfa [ 1 ] [ 2 ]
 
Kemal SAĞ Facebook Sayfası
Yeni Adana Gazetesi
Merhaba Gazetesi
Radyo Seyhan
Kanal A
Ekspres Gazetesi
Serbes Haber
Adana Haber Net
Adana Haber
Haberler.Com
TBMM
 
 
Online : 53 , Ziyaretçi: 1100033 , Sayfa gösterimi: 8831909Yönetim